Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fanni

Është emri yt Fanni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabian, Fabiano, Fionn, Finn, Faheem, Finan, Finin, Finneen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiana, Fauna, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fani, Fanny
Vlerësimi:
4/5
yje 277 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 218 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 215 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 217 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 267 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 265 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1655 Fanni's në Facebook. Pozicioni #23674
Kategoritë:Top 100 hungarez emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga FanniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fanni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fanni? Voto për emrin tënd