Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fanny

Është emri yt Fanny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Stefanus
Variante:Fannetje, Fannie
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabian, Fabiano, Fionn, Finn, Faheem, Finan, Finin, Finneen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fabiana, Fauna, Fanni, Fama, Femi, Femme, Fenna, Fani
Vlerësimi:
4/5
yje 255 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 136 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 136 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 213 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 213 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52405 Fanny's në Facebook. Pozicioni #1592
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga FannyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fanny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fanny? Voto për emrin tënd