Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Denise

Është emri yt Denise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dennis
Variante:Denice, Denisa
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Dionisia, Donisha, Dominique, Danja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 381 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 184 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 183 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 182 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 352 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 348 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 650580 Denise's në Facebook. Pozicioni #155
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 holandez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga DenisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Denise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Denise? Voto për emrin tënd