Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dennis

Është emri yt Dennis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dionysius
Variante:Denise, Dennie
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Denise, Dionisia, Donisha, Dominique
Vlerësimi:
4/5
yje 226 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 96 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 210 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 204 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Deljana
Facebook:

+/- 698140 Dennis's në Facebook. Pozicioni #140
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy
Komente nga DennisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dennis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dennis? Voto për emrin tënd