Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dionysius

Është emri yt Dionysius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dionysios
Variante:Denes, Denijs, Denis, Denys, Deon, Dio, Dion, Diona, Dione, Dionisia, Dionne, Dionysia, Dyon, Dyone, Dyonne
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionigi, Domingo, Dominick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Denise, Dionisia, Donisha, Dominique
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Dionysius's në Facebook. Pozicioni #74038
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga DionysiusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dionysius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dionysius? Voto për emrin tënd