Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dominik

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dominik.
Është emri yt Dominik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lord
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dominicus
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo, Dominick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Denise, Dionisia, Donisha, Dominique
Vlerësimi:
4.5/5
yje 202 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 156 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 155 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 154 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 185 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 187 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Gjon, Manuel
Emrat e motrave:Aferdita
Facebook:

+/- 16970 Dominik's në Facebook. Pozicioni #3877
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Emrat me 7 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga Dominik


Dominik ( 18 vjeç) 2017-07-18
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dominik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dominik? Voto për emrin tënd