Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nicolas

Është emri yt Nicolas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Nikolas, Nicklaus, Nikolaus, Nicholas, Nikolaos, Niklaus, Nicolaas, Nichols
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nachaleez, Nicolasa, Nikolka, Nashaliz, Najakkuluk, Nazlija, Nazya Eliz, Nikolija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 200 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 136 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 133 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 181 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 180 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 128060 Nicolas's në Facebook. Pozicioni #757
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 francez emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga NicolasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicolas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicolas? Voto për emrin tënd