Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Niklaus

Është emri yt Niklaus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nikolaos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nikolas, Nicolas, Nicklaus, Nikolaus, Nicholas, Nikolaos, Nicolaas, Nichols
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nachaleez, Nicolasa, Nikolka, Nashaliz, Najakkuluk, Nazlija, Nazya Eliz, Nikolija
Vlerësimi:
5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 80 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 510 Niklaus's në Facebook. Pozicioni #55610
Kategoritë:Emrat greke - Popullore rusisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga NiklausPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Niklaus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Niklaus? Voto për emrin tënd