Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Matias

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Matias.
Është emri yt Matias? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Matthias
Djem me tinguj të ngjashëm:Mathis, Montes, Mattias, Matthias, Mitch, Matej, Mattheus, Mats
Vajza me tinguj të ngjashëm:Medusa, Mitz, Midge, Mindsay, Mitzi, Madieke, Matoaka, Mandisa
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Mato
Emrat e vëllezërve:Nikolas
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15260 Matias's në Facebook. Pozicioni #4215
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 6 shkronja - Popullore fund emrat boy - Popullore rumun emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga Matias


Matias ( 5 vjeç) 2016-10-12
Emri im perkon me skuadren e Gjermanise
Matias 2017-06-04
Jo
Matias ( 31 vjeç) 2018-08-24
Jo
Matias ( 20 vjeç) 2020-06-30
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Matias? Voto për emrin tënd


Është emri yt Matias? Voto për emrin tënd