Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mats

Është emri yt Mats? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Matityah
Variante:Matz
Djem me tinguj të ngjashëm:Matias, Mathis, Montes, Mattias, Matthias, Mitch, Matej, Mattheus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Medusa, Mitz, Midge, Mindsay, Mitzi, Madieke, Matoaka, Mandisa
Vlerësimi:
4/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12555 Mats's në Facebook. Pozicioni #4941
Kategoritë:Emra suedeze - Emrat e shkurtër - Emrat popullore Twente - Popular skandinave Emrat - Popullore suedez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore norvegjez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga MatsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mats? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mats? Voto për emrin tënd