Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nils

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nils.
Është emri yt Nils? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nikolaos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nelis, Niels, Nels, Niles, Neleus, Nolace, Nam Lộc, Nollaig
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilsa, Nellija, Nelka, Nelleke, Nolcha, Nellis, Nalisse, Nilceia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 90 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 83 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 83 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14345 Nils's në Facebook. Pozicioni #4423
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat boy - Popular skandinave Emrat - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga NilsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nils? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nils? Voto për emrin tënd