Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nilceia

Është emri yt Nilceia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nils, Nelis, Niels, Nels, Niles, Neleus, Nolace, Nam Lộc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilsa, Nellija, Nelka, Nelleke, Nolcha, Nellis, Nalisse, Nilasha
Vlerësimi:
4/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Nilceia's në Facebook. Pozicioni #385541
Kategoritë:
Komente nga NilceiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nilceia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nilceia? Voto për emrin tënd