Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nellis

Është emri yt Nellis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cornelius Dutch surname
Djem me tinguj të ngjashëm:Nils, Nelis, Niels, Nels, Niles, Neleus, Nolace, Nam Lộc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilsa, Nellija, Nelka, Nelleke, Nolcha, Nalisse, Nilceia, Nilasha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Nellis's në Facebook. Pozicioni #95618
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga NellisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nellis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nellis? Voto për emrin tënd