Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Niels

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Niels.
Është emri yt Niels? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nikolaos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nils, Nelis, Nels, Niles, Neleus, Nolace, Nam Lộc, Nollaig
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilsa, Nellija, Nelka, Nelleke, Nolcha, Nellis, Nalisse, Nilceia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 236 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 83 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 207 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 206 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9380 Niels's në Facebook. Pozicioni #6210
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 holandez emrat - Popular skandinave Emrat - Popullore danez emrat boy - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga NielsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Niels? Voto për emrin tënd


Është emri yt Niels? Voto për emrin tënd