Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Niles

Është emri yt Niles? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Niall
Djem me tinguj të ngjashëm:Nils, Nelis, Niels, Nels, Neleus, Nolace, Nam Lộc, Nollaig
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilsa, Nellija, Nelka, Nelleke, Nolcha, Nellis, Nalisse, Nilceia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4190 Niles's në Facebook. Pozicioni #11720
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1942
Komente nga NilesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Niles? Voto për emrin tënd


Është emri yt Niles? Voto për emrin tënd