Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nilsa

Është emri yt Nilsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nils, Nelis, Niels, Nels, Niles, Neleus, Nolace, Nam Lộc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nellija, Nelka, Nelleke, Nolcha, Nellis, Nalisse, Nilceia, Nilasha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 179 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 123 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 122 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 124 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 159 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 159 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5260 Nilsa's në Facebook. Pozicioni #9830
Kategoritë:Popullore spanjisht emrat vajzë - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga NilsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nilsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nilsa? Voto për emrin tënd