Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nellija

Është emri yt Nellija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nils, Nelis, Niels, Nels, Niles, Neleus, Nolace, Nam Lộc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nilsa, Nelka, Nelleke, Nolcha, Nellis, Nalisse, Nilceia, Nilasha
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Nellija's në Facebook. Pozicioni #222023
Kategoritë:Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga NellijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nellija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nellija? Voto për emrin tënd