Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nil

Është emri yt Nil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nikolaos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Noell, Nohle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Fiona
Facebook:

+/- 11150 Nil's në Facebook. Pozicioni #5424
Kategoritë:Emrat rusë - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Top 100 Catalonian emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga NilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nil? Voto për emrin tënd