Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Neil

Është emri yt Neil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Niall
Variante:Neal, Neilan, Neill, Teneil
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Noell, Nohle, Neill
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390895 Neil's në Facebook. Pozicioni #291
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat e shkurtër - Popullore rusisht emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga NeilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Neil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Neil? Voto për emrin tënd