Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noell

Është emri yt Noell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Noël
Djem me tinguj të ngjashëm:Nol, Noel, Nael, Neal, Nilay, Neil, Nohle, Neill
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nila, Noella, Nela, Neila, Noela, Noelia, Naile, Nola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1360 Noell's në Facebook. Pozicioni #27321
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga NoellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noell? Voto për emrin tënd