Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nikki

Është emri yt Nikki? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci
Vlerësimi:
4.5/5
yje 209 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 98 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 186 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 183 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 471420 Nikki's në Facebook. Pozicioni #225
Kategoritë:Popullore Hindi emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga NikkiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nikki? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nikki? Voto për emrin tënd