Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nicol

Është emri yt Nicol? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicolo, Nicolay, Niccolo, Nicoli, Nigel, Nikolai, Nicoll, Nikola
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nejla, Najla, Nikol, Nicole, Najila, Nishelle, Nazlı, Nashali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 150 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 124 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 124 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 124 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 137 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 139 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8240 Nicol's në Facebook. Pozicioni #6875
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore çek emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga NicolPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicol? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicol? Voto për emrin tënd