Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nigel

Është emri yt Nigel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nigellus
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicolo, Nicolay, Nicol, Niccolo, Nicoli, Nikolai, Nicoll, Nikola
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nejla, Najla, Nikol, Nicole, Najila, Nishelle, Nazlı, Nashali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 71 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 61 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120235 Nigel's në Facebook. Pozicioni #809
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga NigelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nigel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nigel? Voto për emrin tënd