Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nicole

Është emri yt Nicole? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Variante:Nikol
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicolo, Nicolay, Nicol, Niccolo, Nicoli, Nigel, Nikolai, Nicoll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nejla, Najla, Nikol, Najila, Nishelle, Nazlı, Nashali, Nazli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 868 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 571 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 569 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 567 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 816 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 806 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1372610 Nicole's në Facebook. Pozicioni #49
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Frëngjisht - Top 100 çek emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 italian emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 Tagalogisht emrat
Komente nga NicolePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicole? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicole? Voto për emrin tënd