Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nazli

Është emri yt Nazli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicolo, Nicolay, Nicol, Niccolo, Nicoli, Nigel, Nikolai, Nicoll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nejla, Najla, Nikol, Nicole, Najila, Nishelle, Nazlı, Nashali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5860 Nazli's në Facebook. Pozicioni #9024
Kategoritë:
Komente nga NazliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nazli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nazli? Voto për emrin tënd