Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nikola

Është emri yt Nikola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicola
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicolo, Nicol, Nicolay, Niccolo, Nicoli, Nigel, Nikolai, Nicoll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nejla, Najla, Nikol, Nicole, Najila, Nishelle, Nazlı, Nashali
Vlerësimi:
4/5
yje 401 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 312 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 311 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 311 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 387 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 386 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mikela, Melisa
Facebook:

+/- 59040 Nikola's në Facebook. Pozicioni #1456
Kategoritë:Emrat hungareze - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 letonisht emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore çek emrat vajzë - Popullore letonisht emrat boy - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga NikolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nikola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nikola? Voto për emrin tënd