Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nicola

Është emri yt Nicola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Variante:Nikola
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicolo, Nicolay, Nicol, Niccolo, Nicoli, Nigel, Nikolai, Nicoll
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nejla, Najla, Nikol, Nicole, Najila, Nishelle, Nazlı, Nashali
Vlerësimi:
4/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 71 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 92 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 224535 Nicola's në Facebook. Pozicioni #455
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Frëngjisht - Popullore rumun emrat boy - Popullore çek emrat vajzë - Popullore italian emrat boy - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga NicolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicola? Voto për emrin tënd