Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miklas

Është emri yt Miklas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Mykolas, Mikolas, Mangalesh, Mikolaj, Mikhalis, Mukhlis, Miglos, Makelesi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mikayleigh, Mikelis, Manjulika, Michalek, Majolica, Megalouse, Moukhlissi, Michels
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Miklas's në Facebook. Pozicioni #435464
Kategoritë:Popullore fund emrat boy
Komente nga MiklasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miklas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miklas? Voto për emrin tënd