Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mikelis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mikelis.
Është emri yt Mikelis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Kush është si Perëndia
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Michael
Djem me tinguj të ngjashëm:Mykolas, Mikolas, Mangalesh, Mikhalis, Mikolaj, Mukhlis, Makelesi, Miglos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mikayleigh, Manjulika, Michalek, Majolica, Megalouse, Moukhlissi, Michels, Magalys
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Mikelis's në Facebook. Pozicioni #131651
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga MikelisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mikelis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mikelis? Voto për emrin tënd