Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nico

Është emri yt Nico? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci
Vlerësimi:
4.5/5
yje 126 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 73 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 110 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 110 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 79230 Nico's në Facebook. Pozicioni #1137
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore hungarez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga NicoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nico? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nico? Voto për emrin tënd