Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Colin

Është emri yt Colin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Variante:Colina, Collin
Djem me tinguj të ngjashëm:Cleon, Coleman, Clem, Colón, Collin, Callahan, Caelan, Calum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cliona, Celina, Chalina, Céline, Callan, Celiane, Celene, Celma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 94 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 85 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 323025 Colin's në Facebook. Pozicioni #352
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga ColinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Colin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Colin? Voto për emrin tënd