Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Celina

Është emri yt Celina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marcellus
Djem me tinguj të ngjashëm:Colin, Cleon, Coleman, Clem, Colón, Collin, Callahan, Caelan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cliona, Chalina, Céline, Callan, Celiane, Celene, Celma, Colleen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 102 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 141 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 139 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33890 Celina's në Facebook. Pozicioni #2213
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat vajzë - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga CelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Celina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Celina? Voto për emrin tënd