Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cleon

Është emri yt Cleon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Kleio
Variante:Kleon
Djem me tinguj të ngjashëm:Colin, Coleman, Clem, Colón, Collin, Callahan, Caelan, Calum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cliona, Celina, Chalina, Céline, Callan, Celiane, Celene, Celma
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2980 Cleon's në Facebook. Pozicioni #15302
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga CleonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cleon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cleon? Voto për emrin tënd