Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kleon

Është emri yt Kleon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cleon
Djem me tinguj të ngjashëm:Kelman, Kilian, Koloman, Kelmen, Kalen, Kalyan, Keleman, Keilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaylen, Kailyn, Kalyn, Kalima, Kaylin, Kolina, Kylin, Kelin
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Kleon's në Facebook. Pozicioni #97364
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Kleon


Kleon 2017-07-16
Dua kuptimin e emrit kleon

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kleon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kleon? Voto për emrin tënd