Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kalen

Është emri yt Kalen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caelan
Djem me tinguj të ngjashëm:Kelman, Kilian, Kleon, Koloman, Kelmen, Kalyan, Keleman, Keilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaylen, Kailyn, Kalyn, Kalima, Kaylin, Kolina, Kylin, Kelin
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6945 Kalen's në Facebook. Pozicioni #7904
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore francez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga KalenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kalen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kalen? Voto për emrin tënd