Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaylen

Është emri yt Kaylen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kelman, Kilian, Kleon, Koloman, Kelmen, Kalen, Kalyan, Keleman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kailyn, Kalyn, Kaylin, Kalima, Kolina, Kylin, Kelin, Kalina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4100 Kaylen's në Facebook. Pozicioni #11927
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga KaylenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaylen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaylen? Voto për emrin tënd