Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Collin

Është emri yt Collin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Colin
Djem me tinguj të ngjashëm:Colin, Cleon, Coleman, Clem, Colón, Callahan, Caelan, Calum
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cliona, Celina, Chalina, Céline, Callan, Celiane, Celene, Celma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 76490 Collin's në Facebook. Pozicioni #1161
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga CollinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Collin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Collin? Voto për emrin tënd