Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nika

Është emri yt Nika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicky, Nick, Niko, Nasi, Neka, Naji, Nik, Ness
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nisa, Nancy, Niki, Nike, Naja, Nensi, Nicia, Nicci
Vlerësimi:
4.5/5
yje 137 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 130 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 130 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18435 Nika's në Facebook. Pozicioni #3622
Kategoritë: - Emrat rusë - Emrat e shkurtër - Top 100 slloven emrat - Popullore fa emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga NikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nika? Voto për emrin tënd