Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Niklas

Është emri yt Niklas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Djem me tinguj të ngjashëm:Nikolas, Nicolas, Nicklaus, Nikolaus, Nicholas, Nikolaos, Niklaus, Nicolaas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nachaleez, Nicolasa, Nikolka, Nashaliz, Najakkuluk, Nazlija, Nazya Eliz, Nikolija
Vlerësimi:
4/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18185 Niklas's në Facebook. Pozicioni #3667
Kategoritë:Emrat skandinave - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga NiklasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Niklas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Niklas? Voto për emrin tënd