Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naquita

Është emri yt Naquita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nesto, Nuzhat, Naqqaad, Nashat, Naqqad, Nishad, Niegit, Nishit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Najada, Nikita, Najat, Nakato, Nguyet, Nesta, Ngô Thị Hoài, Nakitha
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 555 Naquita's në Facebook. Pozicioni #52287
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga NaquitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naquita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naquita? Voto për emrin tënd