Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lisa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lisa.
Është emri yt Lisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth. Lisa Kudrow
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Lila, Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Besijana, Erda, Najada, Fjona, Elmedina
Facebook:

+/- 1985495 Lisa's në Facebook. Pozicioni #22
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Po emrat - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Top 100 francez emrat - Top 100 holandez emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 anglisht emrat - Top 100 Swahilian emrat - Top 100 norvegjez emrat
Komente nga Lisa


Lisa ( 8 vjeç) 2018-02-20
Emri Lisa qka nenkupton.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lisa? Voto për emrin tënd