Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lukas

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lukas.
Është emri yt Lukas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lucas
Djem me tinguj të ngjashëm:Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi, Lucca
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 191 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 124 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 123 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 178 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 172 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 38350 Lukas's në Facebook. Pozicioni #2014
Kategoritë: - Top 100 lituanez emrat - Popullore çek emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga LukasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lukas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lukas? Voto për emrin tënd