Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lois

Është emri yt Lois? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lucie, Luz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 123 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 103 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 127400 Lois's në Facebook. Pozicioni #762
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1939
Komente nga LoisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lois? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lois? Voto për emrin tënd