Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucas

Është emri yt Lucas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Luke
Variante:Luca, Lucca, Lucka, Lucus, Luka, Lukács, Lukas, Luuc, Luuk
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 474 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 341 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 337 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 337 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 427 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 427 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 190580 Lucas's në Facebook. Pozicioni #530
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore turk emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Top 100 portugalisht emrat
Komente nga LucasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucas? Voto për emrin tënd