Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lucca

Është emri yt Lucca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Lucas
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1365 Lucca's në Facebook. Pozicioni #27257
Kategoritë:Emra italiane - Popullore spanjisht emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga LuccaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lucca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lucca? Voto për emrin tënd