Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Luke

Është emri yt Luke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Loukas
Variante:Luc, Lucas, Lucian, Luciano, Lucien, Lucio, Lucius, Lug, Лука
Djem me tinguj të ngjashëm:Lukas, Luka, Luis, Luca, Leis, Louis, Lucka, Luigi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Liza, Lis, Luiza, Lucia, Luisa, Lexi, Lois, Lucie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 75 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 542815 Luke's në Facebook. Pozicioni #190
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore hebraik emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga LukePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Luke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Luke? Voto për emrin tënd