Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Roi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Roi.
Është emri yt Roi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roy
Djem me tinguj të ngjashëm:Rei, Roy, Rey, Ray, Re, Reo, Roar, Reaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Raya, Rae, R.h, Rh, Raaya, Reia, Roor
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11585 Roi's në Facebook. Pozicioni #5248
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga Roi


Vlora ( 29 vjeç) 2017-08-08
ju lutem a din dikush kuptimin e ketij emri dhe a eshte i bukur?
Vlora ( 29 vjeç) 2017-08-08
ju lutem a din dikush kuptimin e ketij emri dhe a eshte i bukur?
Roi ( 1 vjeç) 2018-02-08
A eshte emer shqiptar dhe çfare kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roi? Voto për emrin tënd