Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edda

Është emri yt Edda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Eid, Edi, Eddie, Eyad, Ed, Eddy, Etu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Ety, Etty
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3370 Edda's në Facebook. Pozicioni #13887
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga EddaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edda? Voto për emrin tënd