Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eddie

Është emri yt Eddie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eduard
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Eid, Edi, Eyad, Ed, Eddy, Etu, Edu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Edda, Ety
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 407850 Eddie's në Facebook. Pozicioni #273
Kategoritë:Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Emrat Top1000 amerikanë në 1950
Komente nga EddiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eddie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eddie? Voto për emrin tënd