Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marcia

Është emri yt Marcia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marcus
Variante:Marsha
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150325 Marcia's në Facebook. Pozicioni #661
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MarciaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marcia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marcia? Voto për emrin tënd